Nie jesteśmy do końca pewni czy firma musi to akurat robić. Póki co Wii jest liderem sprzedaży konsol obecnej generacji. Japońskie urządzenie wyprzedaje się na pniu i wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez jakiś Wielkie N pozostanie na konsolowym tronie. Mimo to źródła zbliżone do firmy zapowiadają obniżkę ceny Wii. Ta ma wejść w życie już w maju (w Europie). Konsola z grą Wii Sports kosztować ma zaledwie 149,99 €. Byłaby to więc bardzo konkretna obniżka – o sto euro. Dlatego też wydaje nam się, że jej wejście w życie jest mało prawdopodobne. Po co ciąć cenę urządzenia, które i tak sprzedaje się znakomicie?

O wiele lepsza jest już druga część plotki. Dowiadujemy się z niej, że do sklepów trafić mają nowe tzw. „bundle” – zestawy konsola+gra. Mówi się o połączeniu jej z Mario Kart (w cenie 199 €) oraz o drugim zestawie składającym się z Wii, dwóch kontrolerów i dwóch gier. Wielkie N w chwili pisania naszego newsa nie skomentowało jeszcze tych rewelacji. Nie będziemy jednak bezczynnie czekali na reakcję japońskiego giganta. Za kilka chwil obok tego newsa zobaczycie nowe fotki z Wii Fit. Już teraz zachęcamy was do zapoznania się z nimi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. każda obniżka mnie cieszy 😉 no, poza kursem złotego do euro i dolara :Ppatryo – raczej Ninny nie ma potrzeby obniżki. Zaden gracz się za nią obrazi, a i skok sprzedaży będzie odczuwalny dla koncernu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here