Kojarzycie konsolę Atari Jaguar? We mnie od razu budzą się wspomnienia związane z grą Alien versus Predator. To były czasy. Niestety konsola od Atari miała bardzo krótki żywot. W Stanach Zjednoczonych pojawiła się w listopadzie 1993 roku, a zmarła w 1996. Warto przypomnieć, że gwoździem do trumny biednego Jaguara było Sony Playstation i Sega Saturn. Dlaczego dziś, w 2009 roku piszemy o tej konsoli? Ponieważ już możecie składać zamówienia na nową grę na Jaguara. Za kosmiczną strzelaninę z elementami słynnego Breakouta zatytułowaną Mad Bodies twórcy życzą sobie 80 dolarów, ale chyba każdy fan Atari już biegnie do bankomatu?

Co do zaoferowania ma Mad Bodies? Dostaniemy 10 poziomów, zróżnicowanych przeciwników – w tym także Bossów – bardzo dobrą oprawę graficzną z zaawansowanymi efektami graficznymi. W pudełku będzie nawet instrukcja obsługi. Jak widać Force Design, firma stojąca za Mad Bodies podchodzi do całej sprawy bardzo profesjonalnie.

Mad Bodies możecie zamawiać pod tym adresem. Posiadacze Jaguara już powinni pędzić do piwnicy o odkurzać swoje wspaniałe maszyny. A poniżej materiał wideo z gry, za którą trzeba dać prawie sto dolarów.

Warto wspomnieć, że gra powstawała aż sześć lat, a mnie się łezka w oku kręci. Nigdy nie przypuszczałem, że napiszę newsa o nowej grze na Atari Jaguar.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Mam Atari Jaguarka z napedem CD. . . ale szczerze powiedziawszy ta nowa produkcja jakos mnie nie porazila. Co by nie mowic pewnie i tak kupie zeby miec do kompletu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here