W tytule daliśmy znak zapytania. Dlaczego? Ponieważ informacje pochodzą od ulubionego analityka wszystkich graczy, czyli Michaela Pachtera z firmy Wedbush Morgan. Tak, to ten sam, który całkiem niedawno wieszczył o multiplatformowym Gears of War 3 oraz zestawie Xbox 360 z 500 gigabajtowym dyskiem, który miał trafić na rynek… w zeszłym roku. Niestety cały świat nadal cytuje i zamieszcza „złote myśli” Michaela, a więc robimy to i my. Co tym razem zanalizował pan Pachter? Serię Grand Theft Auto. Na początek stwierdził, że ekskluzywny dodatek dla Xboksa 360 The Lost and Damned do końca roku znajdzie aż dwa miliony klientów. To akurat bardzo rozsądna analiza oparta na oficjalnych materiałach prasowych od Microsoftu – także my pisaliśmy, że DLC do GTA IV sprzedaje się wyśmienicie (choć nie podano żadnych konkretnych liczb).

Co jeszcze ciekawe ma do powiedzenia Pachter? Uważa on, że nowa odsłona słynnej serii pojawi się na rynku… pod koniec 2010 roku, a jej przewidywana przez Pachtera sprzedaż to gigantyczne 15 do 18 milionów egzemplarzy.

W oczekiwaniu na nowego GTA zapraszamy do recenzji dodatku oraz części czwartej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Panie Pasztet niech pan nam powieCo panu chodzi po głowieMoże konsole NowePan przewidziAle zdaje się, żePan niedowidziXboxy 500 gigabajtoweCiągle chodzą mi po głowieSzukałem ich wszędzieI prędzej będzieJak pan zamilknieszBo bida będziePrzyjdziem z kijemPod Wedbush MorganI ryja obijemA potem będzie Gwałtu retyGTA V za rokNiestety. . .

    • Panie Pasztet niech pan nam powieCo panu chodzi po głowieMoże konsole NowePan przewidziAle zdaje się, żePan niedowidziXboxy 500 gigabajtoweCiągle chodzą mi po głowieSzukałem ich wszędzieI prędzej będzieJak pan zamilknieszBo bida będziePrzyjdziem z kijemPod Wedbush MorganI ryja obijemA potem będzie Gwałtu retyGTA V za rokNiestety. . .

      za coś możesz mu jednak podziękować. . . natchnieniem jest on twym! no nie ma co analityk z niego wyśmienity. . . ^^

  2. Błagam nie dawajcie tych znaków zapytania w tytułach newsów! Nie róbcie Onetu. Można przecież napisać:Nowa odsłona GTA za rok – dyrdymały Pachtera

  3. @TodorrBłagam, nie pisz takich komentarzy! Nie rób Onetu. Tu jest Valhalla, tu się dyskutuje o treści newsa, a nie o jego tytule.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here