BioWare przerywa ciszę, prezentując nowe zrzuty ekranu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Az jedna nowa? Przesadzaja. Teraz gra bedzie jeszcze bardziej rozbudowana niz podstawka. Tylko dla hardkorow i innych no lifeow. Mam nadzieje ze nie dodadza „nowych” broni w innym kolorze, bo to juz by byl overkill.

  • Az jedna nowa? Przesadzaja. Teraz gra bedzie jeszcze bardziej rozbudowana niz podstawka. Tylko dla hardkorow i innych no lifeow. Mam nadzieje ze nie dodadza „nowych” broni w innym kolorze, bo to juz by byl overkill.

   Nikt nie napisał, że to jedyna nowa 😉 Znając życie BioWare za 3 miesiące da kolejne pięć zrzutów z następnym obcym 😉

 2. Niech dodadzą nową rasę BOROstwory z kosmosu. Wymierająca rasa 666 osobników przemierzająca wszechświat w zdezelowanym statku kosmicznym 😉

 3. Ty się niczym nie zachwycasz. Nawet jedziesz po tytułach, które zapowiadają się przewybornie. Kiedy ostatnio pochwaliłeś jakąś grę? A zapomniałem – Crysisa pochwaliłeś bo miał super grafę. Cała reszta to dla ciebie konsolowe g***o nie warte splunięcia, bo ma słabe tekstury i aliasing a sama rozgrywka jest spłycona na potrzeby konsolowców. Na szczęście wiem, że się mylisz.

  • Ty się niczym nie zachwycasz. Nawet jedziesz po tytułach, które zapowiadają się przewybornie. Kiedy ostatnio pochwaliłeś jakąś grę? A zapomniałem – Crysisa pochwaliłeś bo miał super grafę. Cała reszta to dla ciebie konsolowe g***o nie warte splunięcia, bo ma słabe tekstury i aliasing a sama rozgrywka jest spłycona na potrzeby konsolowców. Na szczęście wiem, że się mylisz.

   Bo zachwycaja grami to sie male dzieci, a nie swiadomi gracze. To ze cos ma plusy nie znaczy, ze bede to sobie wcieral w klate przed lustrem jak ty. Sa gry udane, ale idealnych nie ma juz od bardzo dawna. Praktycznie kazda ma mase beznadziejnych bledow i durnowatych rozwiazan, kompletnie psujacych produkt. Nic nie poradze, ze jestes niezrownowazony psychicznie i kazda wypowiedz z ktora sie nie zgadzasz wywoluje u ciebie slinotok i tupanie nozka. Mam jednak prawo do swojego zdania i mam zamiar je wyrazac, czy ci sie to podoba, czy nie. Crysisa nie chwalilem, bo jest beznadziejnie nudny i jedynie grafika w nim jest udanym elementem. Widac wojna konsole vs PC w twojej glowie trwa w najlepsze.

 4. Tej, tej uważaj panie zrównoważony psychicznie. Nie życzę sobie żebyś mnie brudasie obrażał publicznie. Z tego ludzie piszą to ty jesteś postrzegany jako skrzywiony psychicznie nolife nie mający innych rozrywek poza pisaniem kolejnych 40 tysięcy postów na PCLabie, wylewaniem swoich żalów na Valhalli oraz pielęgnowaniem swojego pociągu do gołych dup niepełnoletnicgh japonek w formacie . jpg. Reasumując – odpieprz się z łaski swojej ode mnie i przestań katować ludzi na Valhalli tym swoim idiotycznym narzekaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here