Za niecałe dwa tygodnie (szesnastego kwietnia) w Internecie pojawi się TrackMania Nations Forever. To zabawne, nieskomplikowane wyścigi, w których jadąc bardzo szybko pokonujemy zakręcone trasy. Do tej pory był to w pełni komercyjny produkt. Jego najnowsza część zostanie jednak udostępniona za darmo. W grze znajdziemy zarówno tryby gry multiplayer jak i 65 tras-łamigłówek dla samotnego kierowcy. Miłośnicy wyścigów posiadający wydaną dość dawno temu TrackMania United będą mogli ścigać się z właścicielami darmowej edycji tego tytułu. Ci pierwsi dostaną nawet rozszerzenie o nazwie „United Forever”, w którym znajdzie się mnóstwo sporych zmian i poprawek. Mają to być nowe trasy, nowe rodzaje lokacji i kompletny facelifting oprawy graficznej. Jeśli ciekawią was te tytuły to już teraz pobierzcie zwiastun filmowy TrackMania Nations Forever. Link prowadzący do niego umieściliśmy pod treścią newsa.

Zwiastun filmowy – TrackMania Nations Forever

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. TrackMania Nations byla darmowa 🙂 jezdzilem nawet w barwach Polski 😉 bardzo przyjenma gierka tylko jedno autko – a’la formula 1 😉

  2. Obejrzałem trailer. Całkiem niezły. Co prawda nie widać na nim podrasowania grafiki, ale za to widziałem przynajmniej jeden nowy element do konstrukcji toru. Świetnie też, że zostaną połączone społeczności z Trackmani United i Nations.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here