Zakon Krwawych Kruków poprosił Wikingów o pomoc w rozprawianiu się z wrogami Imperatora. Mieliśmy wziąć udział w wielkiej operacji nazwanej Dawn of War 2. Walcząc w imię Odyna udało nam się oczywiście pokonać wszystkich mutantów, heretyków i obcych. Więcej na temat naszej wojennej wyprawy przeczytacie w dzisiejszej recenzji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Nie chodzi tu tylko o polityke Microsoftu jezeli chodzi o Live w polsce. Bo to nasze prawo rowniez przeszkadza we wporwadzeniu go u nas. Jednak jest juz wporwadzana poprawka, dzieki czemu bedziemy mieli takie samo prawo dostepu do tego typu uslug, jak inni europejczycy. A sama gra, przecietna. Srednio mi sie podoba.

 2. Nie chodzi tu tylko o polityke Microsoftu jezeli chodzi o Live w polsce. Bo to nasze prawo rowniez przeszkadza we wporwadzeniu go u nas.

  A firmie Sony nie przeszkadzało?

  • A firmie Sony nie przeszkadzało?

   Nie gdyz, za usluge od firmy sony sie nie placi. I to jest ta BARDZO istotna roznica. W polsce uslugi internetowe typu XBL maja problemy z przebiciem, ze wzgledu na pogmatwane prawo. Ale nowelizacja just jest ponoc gotowa.

 3. ciekawe że sam Microsoft nigdy nie wspominał, że wprowadzenie Live jest niemożliwe przez przeszkody legislacyjne w Polsce. . . Prawdopodobnie zrobiłby to przy pierwszej lepszej okazji żeby tylko odwrócic gniew fanów od siebie.

 4. Oj no przeciez bez sensu bym nie mowil gdybym nie wiedzial. Tym bardziej ze ostatnio czytalem o tym artykul. Poza tym watpie zeby M$ sapal na polski system, utrudniajac tylko tym swoja aktualna sytuacje.

  • Oj no przeciez bez sensu bym nie mowil gdybym nie wiedzial. Tym bardziej ze ostatnio czytalem o tym artykul. Poza tym watpie zeby M$ sapal na polski system, utrudniajac tylko tym swoja aktualna sytuacje.

   podasz zrodlo?

 5. Bardzo zgrabnie napisana recenzja ; ) Tekst czytało się naprawdę przyjemnie. Przyczepiłbym się tylko do rozmemłanego fragmentu na temat dźwięku. PS. Po przeczytaniu stwierdzam jedno: zainwestuję w tę grę ; )

 6. Gra zrobiła na mnie duże wrażenie gdy widziałem jak znajomy w nią gra. Jednak gdy zacząłem sam grać znudziła mi się bardzo szybko. . brak tak podstawowego elementu jak budowanie budynków jest dla mnie niewybaczalnym błędem. Innowacja? Nie dziękuje – wracam do 1 części. .

 7. Chętnie zagrałbym w wersję z reklam i trailerów. Wyglądała tak atrakcyjnie. Przy bliższym zapoznaniu gra pokazała swoje prawdziwe oblicze. To tylko odpustowe świecidełko. Nie ma co jej nawet na widły brać, a co dopiero do ręki i kupować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here