Nowa przygoda, nosząca tytuł Wyspa Piratów, będzie się rozgrywać w XVI wieku na Karaibach. Gracze odwiedzą owianą złą sławą Tortugę, ponure hiszpańskie lochy, przeklęty galeon sprowadzający nieszczęście na żeglarzy oraz tajemniczą Wyspę Czaszek.

Za część fabularną odpowiadają m.in. Jacek Komuda i Maciej Jurewicz. Udział w pracach cenionych i doświadczonych pisarzy z pewnością zapewni najwyższą jakość rozgrywki.

Więcej informacji o powstającym module Wyspa Piratów już wkrótce. Szczegółowe informacje o grze Neverwinter Nights 2 można znaleźć na stronie http://neverwinter2.gram.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie mam nic do amatorskich rozszerzeń i modów do popularnych gier, ale mnie granie w coś takiego nie ciągnie- zniechęciły mnie do tego mody do pierwszej części Gothic’a i Return to Castle Wolfenstein- co niektóre były tak mizerne, że odechciało mi się grać nawet w te porządne i wykonane z „sercem”.

  2. Co?! Jaka Tortuga?! Jakie znowu hiszpanskie lochy?! Przeciez NeverWinter jest oparty na systemie Dungeons and Dragons, wiec cholera, niech dzieje sie w swiecie DeDeków ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here