Po zalogowaniu się na usługę sieciową Xbox Live będziemy mogli pobrać kolejne darmowe ubranka dla naszych awatarów. Nie, wróć. Tym razem słowo „ubranka” jest lekkim nadużyciem. W nowym zestawie gigant z Redmond umieścił tylko i wyłącznie obuwie. Dla mężczyzn przygotowano japonki, trampki, skórzane buty stylizowane na obuwie z lat siedemdziesiątych i hit dla barbarzyńców takich jak Amerykanie – sandały ze skarpetkami. Kobiety nie zasłużyły tym razem na zbyt wiele prezentów. Przygotowano dla nich tylko sandałki i buciki rodem z lat sześćdziesiątych.

To jednak nic w porównaniu z cudem nazwanym Xbox 360 Controller Shoe. Dla jednego, wyjątkowego fana 360tki stworzono obuwie wycenione na 2500 dolarów! Nie pomyliła nam się liczba zer. Za taką kwotę otrzymamy czarne, skórzane adidasy z ozdobami w kształcie logo Xboxa, wykonanymi ze światłowodów. W języku tych butów umieszczono baterie, które sprawiają, że logo konsoli błyska światłem stroboskopowym (lub ciągłym). Do tego dochodzi jeszcze wykończenie „w panterkę” oraz przycisk A,B,X,Y na podeszwie.

Nie wiemy dla kogo stworzono to cudo, ale jak mawiał Wilq, oczywistym jest, że na ulicach polskich miast dostałbyś za nie po twarzy od zdziczałych fanbojów albo by ci je szybko ukradli ponieważ wariat, który wydaje 2500 dolarów na buty, na pewno doczepiłby do nich olbrzymią metkę z ceną.

Mimo to pod treścią naszego newsa znajdziecie dwie fotki tego wyjątkowego obuwia. Które podwędziliśmy z serwisu IGN. Przy okazji przypominamy też o innych, odrobinę tańszych butach dla fanów elektronicznej rozrywki. Pisaliśmy o nich w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here