Najnowsze Call of Duty delikatnie zmienia oblicze serii pozwalając nam się wcielić w komandosów wykonujących operacje specjalne na całym świecie. O dziele Treyarch napiszemy zresztą więcej w osobnym newsie, który pojawi się na Valhalli za kilka chwil. Teraz w centrum zainteresowania znajdą się natomiast domeny internetowe zarejestrowane przez firmę Activision. Mogą one wskazywać drogę, którą w najbliższej przyszłości podążać będzie seria strzelanek.

Największy wydawca na świecie wykupił trzy „mające przyszłość” domeny (przynajmniej w nazwie). Niezawodne Superannuation donosi, że słowami kluczami w ich przypadku są Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Space Warfare oraz Call of Duty: Secret Warfare. Jakby tego było mało, wydawca zainwestował od ręki w rejestrację domen dla kolejnych odsłon tych tytułów (drugiej i trzeciej).

Czy tym samym możemy założyć, że kolejne odsłony serii przeniosą nas w kosmos albo pozwolą się wcielić w żołnierzy wykonujących tak zwane „black ops”? Tego dowiemy się zapewne w nadchodzących miesiącach. O wiele ważniejszym wydaje nam się jednak pytanie o przyszłość serii. Chcielibyśmy wiedzieć czy Sledgehammer Games i Treyarch są w stanie stworzyć produkcje dorównujące jakością Modern Warfare…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here