Zapraszamy do nowej galerii z gry Too Human. Przygody Cyberboga Baldura już niedługo pojawią się na konsoli Xbox 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Fotki obiecujące, ale podobno gra jest zdeka crapowata, kiepska animacja, kamera, mechanizmy i ogólnie gameplay. Kiepsko, jak na grę, której developerem jest M$, exclusive na X i jedną z najdroższych gier w historii. Może coś z tego jeszcze wyjdzie, nikt by nie chciał klapy Haze. . . .

  2. To chodziło o to, że rok temu podczas pokazów tej gry dla dziennikarzy, gra została zjechana właśnie za rzeczy wymienione w #1. To było powodem przesunięcia premiery o rok:) Być może przez ten czas zmieniło się wiele i gra teraz jest prawdziwym killerem ale tylko być może.

  3. Ach ten „atak wyrostka”. . . Czasem czytam te wypowiedzi na poziomie 11latka (to tyczy sie wszystkich fanbojków konsol – to nie tylko ten konkretny przypadek) i zastanawiam się gdzie są rodzice? Może to ADHD? A może marzenia o pięknym, lśniącym i nieosiągalnym PS3? Plakaty na ścianach, wiecie takie tam rzeczy. . . 😉

  4. Widzę, że jeżeli chodzi o komentowanie „pewnych hitów na X”, to mogę liczyc na odzew posiadaczy. Szkoda, że niektórzy trzymają się swojego i nie chcą puścic, bo ja, chcociaż kibicuję PS3 (i to już jest oczywiście tematem do krytykowania), to z ciekawością przyglądam się innym konsolom. Oby tak dalej, miłej zabawy. . .

  5. Przeczytalem wszystko dwa razy i jakos tak mam wrazenie, ze moze mnie to troche zabolalo. . . sorry ringod mysle, ze impulswyny byl ten minus.

  6. Przeprosiny przyjęte. 🙂 Mam nadzieję, że już nie będzie więcej takich sytuacji. Dobrze, że po oddaniu komenta jeszcze niektórzy potrafią wrócić i spojrzeć na sytuację jeszcze raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here