Do internetowego sklepiku Wielkiego N właśnie trafiły trzy nowe pozycje. Pierwsza (i przy okazji najtańsza ze wszystkich, bo kosztująca jedyne 500 Wii Points) to The Incredible Maze, dzięki wykorzystaniu możliwości Balance Board łącząca w sobie zalety gry logicznej i zręcznościowej. O ile można takiego określenia użyć w stosunku do tytułu wykorzystującego BB. A jako, że żadnego lepszego nie ma, to śmiało możemy uznać, iż nie ma w tym nic zdrożnego.

Z wydatkiem dwukrotnie większym wiąże się zakup Home Sweet Home – kolejnej logicznej gierki. Dość dziwacznej, bowiem polega ona na…przemeblowywaniu wnętrz. Cóż, pomysł dość niezwykły, ale z pewnością spodoba się architektom i dekoratorom.

Ostatnią, świeżo wydaną propozycją dla użytkowników WiiWare, jest sami-nie-wiemy-która inkarnacja kultowego Tetrisa, czyli Tetris Party. Gra kosztuje sporo, bo aż 1200 Wii Points, ale jest wypełniona po brzegi zawartością, w postaci wykorzystujących Balance Board mini-gier. TP oferuje również sieciowy tryb multiplayer nawet dla sześciu osób jednocześnie. Tytuł ten już zaczął zbierać pierwsze, bardzo pochlebne opinie, więc podłączeni do internetu posiadacze Wii powinni się tą produkcją mocno zainteresować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. W Europie też? Bo WiiWare w europie jest traktowane bardzo po macoszemu. Żadnych nowych gier. Z tego co się orientuje w USA jest chyba 2 razie wiecej gier na WiiWare.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here