O pierwszej z firm, wymienionych w tytule naszego newsa, pisaliśmy już wczoraj. Te kilkanaście godzin temu donosiliśmy, że w przyszłym miesiącu powinniśmy zobaczyć pierwszy konkretny materiał filmowy z Fable III.

Wszystko wskazuje jednak to, że Lionhead pracuje jeszcze nad przynajmniej jedną tajemniczą pozycją. Na oficjalnej stronie studia pojawiło się ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że firma szuka osoby, mającej zająć się stworzeniem i utrzymywaniem przy życiu kodu sieciowego dla jeszcze niezapowiedzianej produkcji. Potencjalny pracownik Lionhead ma szansę dołączyć do deweloperów na przynajmniej dziesięć miesięcy. Na tyle studio chce podpisać kontrakt ze zdolnym, młodym człowiekiem.

Kolejne dzieło tworzy też Realtime Worlds. Na łamach serwisu LinkedIn pojawiło się ich ogłoszenie. Wynika z niego, ze firma, które zawdzięczamy grę Crackdown poszukuje człowieka na stanowisko „lead artist”. Nowy pracownik studia zajmie się tworzeniem zupełnie nowej własności intelektualnej. Miałaby ona zostać wydana już w przyszłym roku na pecetach.

Przy jakimś tajemniczym produkcie (którym nie jest Fallout MMO – Project V13) dłubią też ludzie z Interplay. Na oficjalnym forum dyskusyjnym firmy, szef projektu Fallout MMO (Chris Taylor) ujawnił, że kilkanaście godzin temu usłyszał zapowiedź nowej produkcji, którą zajmie się oczywiście Interplay. Niestety poza tą „zapowiedzią” nie doczekaliśmy się publikacji żadnych konkretów.

W tej chwili nie będziemy więc nawet próbowali zgadywać czym zajmują się firmy wymienione w naszym newsie. Najważniejsze jest jednak to, że tworzą kolejne świeże produkcje, który być może wpadną w nasze ręce już w przyszłym roku. Czekamy zatem na jakiekolwiek oficjalne wieści z ich obozów, a was zachęcamy do wypatrywania naszych newsów. O produkcjach Lionhead, Realtime Worlds i Interplay na pewno napiszemy jeszcze kilka słów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here