Poznaliśmy nowe informacje na temat ujawnionego ostatnio dodatkowego członka naszej drużyny z Mass Effect 2. Będzie to Kasumi Goto – złodziejka, której misja została zainspirowana filmami szpiegowskimi. Shepard pomoże jej włamać się do skarbca bogatego kolekcjonera, by odzyskać zagubiony nośnik danych.

Zadanie zostanie podzielone na część związaną z planowaniem i znalezieniem sposobu na dostanie się do celu oraz na próbę wydostania się z powrotem w jednym kawałku. Kasumi będzie posiadać unikatową umiejętność ataku z zaskoczenia, który przeprowadzać będzie dzięki swojej zbroi z wbudowanym systemem maskowania. W czasie misji znajdziemy kilka nowych typów broni, z których część zostanie skutecznie wykorzystana przez Goto.

Po ukończeniu zadania na lojalność Kasumi stanie się normalnym członkiem załogi. DLC zapewni nam ok. 1,5h zabawy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. 560MSP to zdecydowanie za dużo. Liczyłem na to, że trafi ta postac do Cerberus Network. Z drugiej strony bedę czekał na jakieś promocje, bo mieć to trzeba i jak przez pół przecenią to może się skuszę.

  2. Wiadomo, czy będzie się z nią dało normalnie porozmawiać, czy tak jak Zaeed, będzie miała ledwie kilka kwestii na statku i zero interakcji?

    • Wiadomo, czy będzie się z nią dało normalnie porozmawiać, czy tak jak Zaeed, będzie miała ledwie kilka kwestii na statku i zero interakcji?

      Z tego co można wyczytać na forum bioware, to będzie tak samo jak z Zaeed-em, czyli tylko parę kwestii na statku.

  3. 560MSP? Chyba powariowali. To w opłacalności dodatków przebija ich nawet Bethesda, która za każdy z pięciu DLC do F3 chce po 800MSP. Ja w każdym razie za kasumi i jej półtorej godzinną misję nie dam tyle. Koniec kropka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here