Coraz bardziej podoba nam się Undercover. Koniecznie zerknijcie do naszej galerii, w której oprócz fotek z gry znajdziecie mapę świata, po którym będziemy jeździli. Kiedy spojrzeliśmy na nią po raz pierwszy myśleliśmy, że ktoś przez przypadek pokazuje nam mapę z Burnout Paradise.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Po tych obrazkach myślę, że seria po nieudanym Carbon’ie i Pro Street’ cie wreszcie sie podniesie. Mam taka nadzieję przynajmniej. Co do screenów, bardzo ładne 🙂

  2. W 8 obrazku widać bardzo fany efekt odbicia otoczenia w asfalcie, widziałem to już na jednym z tych krótkich gameplay`ów. Mam nadzieję, że model jazdy z Pro Street został wyrzucony do kosza albo chociaż mocno przemodelowany.

  3. Przecież ta mapa z mapą Paradise City nie są podobne ;p bardziej przypomina to mapę z Most Wanted, czyli kręte, bardzo kręte drogi połączone z takimi ‚wysepkami mniejszych krętych dróg’ ;p w Paradise mapa była prawie cała zapełniona, w tym Undercover są dość duże czarne dziury, które można by było zapełnić. . Pozatym bardzo ładne fotki, mam nadzieje, że już bedą stosowane efekty DX10 :}

  4. ta seria umarla po porsche. z probami reanimacji w poscagi undergrounda 1 i MW. kazda czesc meczylem co najmmniej rok poczynajac od The NFS. pro streeta nawet nie chcialo mi sie probowac po tym jak pojezdzielem sobie w tym dziadowskim carbonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here