Studio Volition poinformowało, iż już wkrótce zadebiutuje patch dla obu konsolowych wersji Red Faction: Guerrilla. Można liczyć na stworzenie podłoża pod nadchodzące dodatki, jak również na kilka zmian oczekiwanych przez społeczność graczy. Co interesujące, ta darmowa aktualizacja wprowadzi też nowe elementy.

Główną nowością będzie następny tryb w Wrecking Crew, noszący nazwę Challenge Mode. To w nim zawodnicy zmagać się będą w trzech turach, w czasie których otrzymają różne typy uzbrojenia, narzędzi i inne cele do zrealizowania. Założenie będzie proste: ten, kto zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa. Jeżeli jakimś cudem nie znajdziemy nikogo do wspólnej rozgrywki, w WC (ach, ten skrót…) będzie się można pobawić w trybie single player.

Dodatkowo cztery dodatkowe mapy z Wrecking Crew, jakie dotąd dostępne były dla osób posiadających pre-order, zostaną odblokowane dla wszystkich. Nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się patch, ale można go oczekiwać przed premierą pierwszego DLC, jaka zaplanowana została na 13 sierpnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dzięki patchowi zaznaczone będą surowce na mapie. Nareszcie będę mógł powoli zabrać się za robienie achievementów 🙂

    • Dzięki patchowi zaznaczone będą surowce na mapie. Nareszcie będę mógł powoli zabrać się za robienie achievementów 🙂

      Uff, o tym nie wiedziałem 🙂 Tak więc i ja będę mógł wreszcie zabrać się za zebranie wszystkich rud. . . 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here