Przed wami nowa galeria z drugiej odsłony Far Cry. Muszę przyznać, że mam coraz większą ochotę na ten tytuł. Jesień w Afryce? Czemu nie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Z racji ze ta gra według niektórych ma rywalizować na poziomie graficznym z crysisem skomentuje wygląd tych fotek, patrząc na wygląd pustaci jest znacznie słabiej, przy otoczeniu czasami widać podobieństwo do crysisa choć jednak każdy element tam wykonany jest szczegółowiej. O crysis kilerze nie ma mowy ale jako całość wygląda dobrze :), wystarczająco na tyle by przy dobrej grywalności zrobić z tej gry hit

 2. fanboju crysisa kiedy skończy się twoja psychoza?

  funboy’u głupoty, kiedy skończy się twoje zbaczanie z tematu dyskusji :P. Mój post miał związek z grą w temacie news’a więc jak nie masz w tej kwestii nic do powiedzenia to zwyczajnie nie czytaj. Heh a podobno to ja miałem być tym co stawiam minusy ludziom jak leci, taki zły jestem 😛

  rysis, crysis, crysis, crysis, nie nudzi Ci się to?

  gdyby przyjrzeć się moim wypowiedziom odnośnie tej gry tutaj to nie było ich dużo więc zamiast pokazywać swoją upartość ku docinaniu mojej osobie zajmij się czymś pożytecznym bo jak narazie nic Ci się nie podoba, na wszystko jesteś na nie. Oprócz deus’exa nie przypominam sobie ze wypowiadałeś się o jakieś grze pozytywnie. Swoją drogą ostatnio poparłeś post ku nie stawianiu minusów bez konkretnego powodu, albo masz rozdwojenie osobowości alb to coś innego.

 3. funboy’u głupoty

  Ostrzegam cię po dobroci pierwszy i ostatni raz – jeśli zobaczę jeszcze jedną taką tyradę to poniesiesz konsekwencję swojego zachowania. Widać inaczej nie można

 4. Oprócz deus’exa nie przypominam sobie ze wypowiadałeś się o jakieś grze pozytywnie.

  Poza ostatnim wątkiem o PS4 nie przypominam sobie, byś w jakimś poście odmówił sobie przemycenia tytułu „Crysis” lub chociażby nawiązania do jego silnika, więc sądzę, że nie powinieneś oceniać mnie pod tym względem. Co do gier o których wypowiadam się pozytywnie to jest ich sporo: Portal, Half Life 1 i 2, Far Cry 2, Mirror’s Edge, Prototype (nawiasem mówiąc coś cicho o nim ostatnio. . . ) czy, ze starszych, System Shock. O, Mass Effect jeszcze. . . pełno tego jest, choć nie przeczę, że stan obecnego rynku mnie załamuje, a Crysis (i Halo) najbardziej. Z drugiej strony, nie wiem po co ci się tłumaczę. . . Choćbym sobie flaki wypruł do wiadomości nie przyjmiesz, w końcu jesteś ekspert (egiełdowy) jakich mało.

  Swoją drogą ostatnio poparłeś post ku nie stawianiu minusów bez konkretnego powodu, albo masz rozdwojenie osobowości alb to coś innego.

  Ba, swego czasu nawet skleciłem regulamin stawiania minusów (obserwując i zbierając uwagi całej społeczności, żeby nie było, że sobie wszystko przypisuję ;D), do którego Ty, mój drogi Kryzysie, nie stosujesz się kompletnie, więc i w tej kwestii pouczać mnie nie będziesz. Wracając jednak do meritum, zafiksowałeś się miśku na jednym temacie i zdajesz się mieć permanentnie przyspawane do czaszki klapki na oczy zabraniające Ci widzieć cokolwiek poza Crysisem i ostatnio PS3 (nowy nabytek? Jeśli tak, to pewnie stąd ten nagły zastrzyk kolejnego fanatyzmu). Fanboystwo (tak, fanboystwo, nie „funboystwo”) między innymi tak się objawia i właśnie za nie, między innymi, dostajesz minusy. Właśnie za to dostałeś minusik ode mnie w dniu dzisiejszym.

 5. Daję 24 godziny na otrzeźwienie wiadomej osobie potem nie będzie już tylko reperkusji z „Ostrzeżenia” które widnieje na dole każdej strony. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here