INFORMACJA PRASOWA

Gothic 3 – to najnowsza część znanej serii RPG, w której losy głównego bohatera zostają wplecione w wielki konflikt Orków i Ludzi. Doskonałą grafikę zapewnia świetny silnik graficzny, a pełen życia świat sprawia, że zabawy wystarczy na naprawdę długie godziny. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/Gothic3.

Jade Empire – to doskonała gra action-RPG, która przenosi gracza do pełnej przygód krainy, nawiązującej do legend z Dalekiego Wschodu. Kilkoro mistrzów sztuk walki, kilkanaście styli oraz misterna fabuła przygotowana przez twórców Baldur`s Gate i Neverwinter Nights gwarantują dynamiczną i bardzo wciągającą grę. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/JadeEmpire.

Medieval II – to czwarta część słynnego cyklu Total War, która ponownie przenosi graczy do okresu mrocznych wieków średnich. Powstanie Watykanu, wyprawy krzyżowe, inkwizycja, wynalezienie prochu i odkrycie Nowego Świata to tylko tło polityczne i gospodarcze dla najważniejszych elementów gry – epickich bitew z udziałem tysięcy jednostek! Więcej informacji na stronie www.gram.pl/Medieval2.

Wszystkie trzy tytuły dostępne będą w Platynowej Kolekcji już za tydzień, w sugerowanej cenie 59,90 PLN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here