Do dziś o grze Batman: Arkham Asylum wiedzieliśmy niewiele. Wspominaliśmy oczywiście, że w postać największego antagonisty głównego bohatera, czyli Jokera wcieli się Mark Hamill. Teraz możemy przekazać garść nowych wieści o samej grze. Jak sama nazwa wskazuje historia, którą poznamy w grze toczyć się będzie w najsłynniejszym szpitalu dla obłąkanych złoczyńców z Gotham City. Nasz biedny pan Gacek odstawiając (kolejny raz) Jokera do przytulnej celi daje się złapać w pułapkę. Arkham zostaje odcięte od świata, a pacjenci przejmują kontrolę nad budynkiem. Nie trzeba chyba dodawać, że Batman został w środku i nie cieszy się zbytnią popularnością wśród dyszących chęcią zemsty pensjonariuszy? Jak na razie zostało oficjalnie potwierdzone, że w grze pojawi się cała plejada anty-bohaterów znanych z uniwersum Mrocznego rycerza: Mr. Zsasz, Bane, The Riddler, Joker, Killer Croc. Najprawdopodobniej ujrzymy też Scarface'a, Two-Face, Poison Ivy i Stracha na wróble. Ciekawa menażeria nieprawdaż?

Za oprawę wizualną nowego Batmana odpowiadać ma Unreal Engine 3, a więc możemy spodziewać się bardzo dobrej grafiki utrzymanej w mrocznej stylistyce. Oczywiście nie zabraknie też gadżetów typowych dla Człowieka-nietoperza z batarangiem na czele. Nasz bohater będzie też mógł zakładać pułapki na złoczyńców oraz… atakować z sufitu (no w końcu to nietoperz!). Gra pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku na platformach Xbox 360, Playstation 3 oraz PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. ja tam nie chcę nikogo obrazić, ale po wpisaniu w „G” ZK 😉 wyskakuje Jola Rutowicz. . . http://images. google.pl/images?hl=pl&q=zielony. . . a=N&tab=wiw dodatku sam sobie jesteś winny 😀

  2. Jak na razie zostało oficjalnie potwierdzone, że w grze pojawi się cała plejada anty-bohaterów znanych z uniwersum Mrocznego rycerza: Mr. Zsasz, Bane, The Riddler, Joker, Killer Croc i tandem zielonykaczuch z Jolą RutowiczNo i gacoperz nie podskoczy!

    • Superman tez jest wiesniacki i jeszcze ten jego loczek. . . Zdecydowanie najfajniejsze postaci z Marvella to Punisher i Wolverine.

      Zgadzam sie na 100%

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here