Kto zagra ojca w polskim Fallout 3? W oryginalnej, angielskiej wersji usłyszymy między innymi Malcolma Mc Dowella (prezydent John Henry Eden) a głosu ojcu naszego bohatera użyczy Liam Neeson. Mocny tembr głosu znanego aktora mogliśmy już podziwiać ot choćby w Kronikach Narnii gdzie lew Aslan przemawiał głosem irlandzkiego aktora. A co z naszą rodzimą wersją językową? Posiadacze pecetów będą mogli cieszyć się pełną lokalizacją, która przedstawia się tak: zatrudniono około 80 aktorów, którzy nagrali ponad 1350 stron tekstu. W rolę Jamesa – ojca naszego bohatera wcielił się Grzegorz Wons, którego mogliśmy podziwiać na przykład w serialu „Plebania” kultowych „Zmiennikach” oraz wielu innych produkcjach teatralnych i telewizyjnych.

Na poszukiwanie Grzegorza Wonsa vel. Jamesa, który z nieznanych powodów opuścił Kryptę 101 wyruszymy już za kilkanaście dni. Tymczasem możecie sprawdzić czy wasze komputery nadają się na wyprawę do postnuklearnego uniwersum.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  • A jakies wiesci o lokalizacji wersji X360 sa??

   Przedstawiciel Cenegi potwierdził wczoraj w mailu, że wersja PL na Xboxa 360 będzie w trzecim tygodniu listopada. Notabene ta sama wersja PL ale na PC będzie ofcorz 31. 10. Dla mnie to jest jakaś kpina.

  • Ciekaw jestem, czy będzie możliwość zainstalowania wersji tylko z polskimi napisami, bądź kompletnie niespolszczonej. Mam nadzieję że tak.

   Ma nie być takiej możliwości w wersji na konsole. Na PC ma już być. Niestety ja będę grał na X-ie bo mam za stary komputer. :/

 1. Zagrać w pełną polską wersję językową Fallouta? Ohohoho co to to nie. Już od momentu przeczytania przez lektora „War, war never changes” pożałowałbym tej decyzji. Tak jak było po kupieniu polskiej wersji Tacticksa. Na szczęście w wersji ang będzie ten sam lektor co w 1, 2 i F:T. Już niedługo wracamy do przyszłości panowie i panie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here