Od tego tygodnia posiadacze PlayStation Portable zainteresowani kupnem Puzzle Quest lub Practical IQ nie muszą już zaopatrywać się w dysk UMD zawierający którąś z wymienionych pozycji, bowiem stały się one dostępne właśnie za pośrednictwem PSN. Poza tym, właściciele czy to PSP, czy też najnowszej stacjonarnej konsoli Sony, mogą poczuć wspomnień czar za pięć Euro bez jednego centa. Na tyle bowiem wyceniono Crash Bandicoot 3: Warped – zdaniem wielu osób najlepszą platformówkę ery pierwszego PlayStation.

Kultowy Crash to jednak nie wszystko, co przygotowano dla lubiących wracać do starych hitów graczy. Prince of Persia Classic, jeśli tylko macie PS3, może być Wasze za niemal (tak, znowu oszczędzamy jednego centa!) dziesięć „ojro”. Nie, żebym nie kochał stareńkich przygód Księcia Persji, ale z tą ceną to się chyba Sony odrobinę zagalopowało. Tym bardziej, że za kolejną (tym razem nową) sieciową propozycję – NovaStrike – firma życzy sobie nieco mniej.

Jeśli macie w co grać na swoich PeeStrójkach i nie potrzebujecie nowych gier, to może wystarczą Wam wersje demonstracyjne NBA 2k9 i WWE Smackdown Vs. RAW 2009. Jeśli nie, PSN-owe nowości z końca tygodnia i tak powinny was zadowolić, bowiem do internetowego sklepiku Sony trafił też dość szeroki asortyment dodatków, obejmujących takie gry, jak Dead Space, Civilization Revolution, Soul Calibur 4, Tiger Woods PGA Tour 2009, Buzz! Horror Movies Quiz oraz Mega Man 9. Muzyczni maniacy z kolei mogą już zacząć zaopatrywać się w piosenki Nirvany i Dr. Feelgood, przeznaczone do zagrania w Rock Band.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here