Bardzo lubiłem pierwszą, wydaną w 2005 roku odsłonę Brothers in Arms. Perypetie sierżanta Matta Bakera z 502 regimentu Piechoty Spadochronowej ze słynnej 101 Dywizji Powietrznodesantowej zapadły mi głęboko w pamięć. BiA nie był może tak spektakularny jak Call of Duty i Medal of Honor, ale za to posiadał pewne elementy taktyki. Ot choćby możliwość wydawania rozkazów naszym podwładnym. Całkiem nieźle bawiłem się również przy BiA: Earned in Blood. Tak więc z ogromną niecierpliwością wyczekuję polskiej premiery programu. Szczególnie, że wymagania sprzętowe nowej gry od Gearbox Software wcale nie są wygórowane (oczywiście posiadaczy konsol to nie dotyczy). Gracze na zachodzie już mogą cieszyć się kolejnym, wojennym FPS'em. W Polsce zagramy w Brothers in Arms: Hell's Highway dopiero w drugiej połowie października. Tymczasem możecie obejrzeć najnowszy zwiastun tej produkcji – może trochę za dużo w nim „matriksowych” spowolnień czasu podczas „headshotów”.

Krew tryskająca na wszystkie strony to nie wszystko. Lepiej zobaczcie w materiale wideo czym sobie zawiniły biedne owce! Czyżby kolaborowały z Niemcami? Więcej nie zdradzę. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Gra jest świetna. Jedna z najlepszych FPS z IIWS. Bardzo filmowo pociągnięta fabuła przywodzi na myśl takie seriale jak Kampania Braci. Dla mnie 9/10, pomio, że brak tutaj takiego przepychu technicznego i akcji jak w COD4. Tutaj jest jednak coś sięcej kilkuminutowe potyczki z ostrzeliwaniem się zza przeszkód dodają niesamowitego klimatu. Świetne. ps. apropo instalacji gier na HD w PS3. Na PS3 nie zobaczymy tak beszczelnie doczytujących się tekstur jak na tym trailerze.

  2. Grunt żeby owiećki były 🙂 No to widzę żę jest ktoś poza mną komu się BiA podobała. Na ogół ludzie mówią że nudne i w ogóle 🙁

  3. jak dla mnie ta gra to niestety bubel, złe tzn brzydkie tekstury, system trafień lipny, celowanie woła o pomstę do nieba, idiotycznie reagujący żołnierze (no bo jak inaczej nazwać stado debili którzy idą na około tylko po to by przejść pod lufa CKM) ogólnie te gra to 5/10 i to tylko dla tego ze jest w niej system sterowania ludźmi lipny bo lipny ale jest i to jest coś nowego przynajmniej ostatnio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here