Niedawno Valhalla informowała, że Nintendo ma zamiar stopniowo dodawać nowe kanały tematyczne do menu konsoli. Do dostępnych już kanałów z prognozą pogody, wiadomościami, czy wirtualnym sklepem, właśnie dołączył kolejny – kanał Everybody Votes.

Idea Everybody Votes Channel jest bardzo prosta – na platformie pojawiać się będą trzy pytania, a gracze będą mogli, poprzez klikanie na wybraną przez siebie odpowiedź, podzielić się z innymi posiadaczami Wii swoją opinią. Co 7 dni kanał będzie uzupełniany nowymi pytaniami, a ostatnich 12 ankiet, w których braliśmy udział, zostanie zapisanych w pamięci konsoli.

Nintendo podaje, że dzięki nowemu serwisowi posiadacze Wii z całego świata będą mogli porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami udzielonymi przez rodzinę, znajomych a nawet mieszkańców innego państwa. Dodatkowo, użytkownicy serwisu będą mogli starać się „przewidzieć” wyniki poszczególnych ankiet, a jeśli im się to uda, wówczas otrzymają punkty „How Tuned are You”, które będą przedstawiać jak bardzo zgodny z opinią reszty świata jest właściciel danej konsoli.

Gracze mogą aktywnie brać udział w kreowaniu pytań, jakie pojawiają się na kanale. Każdy może wysłać jedno przykładowe pytanie dziennie, a Nintendo, być może, wybierze je do ogólnej ankiety w Everybody Votes Channel.

Everybody Votes Channel można pobrać już dziś z kanału Wii Shop.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here