Zaczniemy od firmy Ubisoft i ciekawej strzelanki z elementami taktyki z tej stajni. Chodzi rzecz jasna o serię Brothers in Arms. Najnowsza część gry – Hell's Highway – już niebawem powinna wylądować na twardym dysku naszego peceta czy w napędzie naszej konsoli. Zanim to nastąpi możemy rzucić okiem na najnowszy materiał filmowy z tego tytułu. Z tego co już widzieliśmy wynikało, że HH ma szansę stać się najciekawszą i najładniejszą częścią serii. Nie przeszkadzało nam jakoś specjalnie nawet to, że po raz kolejny w grze strzelamy do wojaków III Rzeszy. Czy i tym razem materiał filmowy będzie mocny? Przekonajcie się o tym sami oglądając plik wideo umieszczony pod tekstem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Awesome? Zobaczylem filmik i podziekowalem z gory. Od kiedy to zolnierze biegaja jeden za drugim jak kaczki? Jedna seria i po wszystkich 3 gosciach. I jeszcze ten slow motion na opadajace czesci ciala. Nuuda.

  2. te kolory są byt pastelowe;/ Bardziej mi to przypomina Battlefield: Heroes niż stare Brother in Arms. W ogóle grafika kompletnie nie zachwyca. Płotki się rozwalaja, jakby ktoś burzył klocki lego. śmiesznie to wygląda jak przy tak jaskrawych kolorach ciała rozpadają się na kawałki. Niczym Happy Tree Friends. Sprawdzę dokładnie najpierw demo, zanim skoczę do sklepu. To wszystko już gdzieś widziałem. Nic nowego.

  3. Dokładnie tak jak mówisz dazz007, za wyjątkiem faktu, że barwy pastelowe to nie te o wysokim nasyceniu. Silnik może i sprawdza się doskonale, ale kolorystykę to wzięli żywcem z przygód kaczora donalda. Jaskrawość barw jest maksymalnie nienaturalna i aż wżera się w oczodoły. Plastiś-fantastiś. Cóż, trzeba będzie grać na zerowej saturacji. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here