Czy po premierze nowego dzieła studia BioWare nadal będziemy mówili, że są to mistrzowie gatunku? Tego jeszcze nie wiemy. Już teraz jednak zachęcamy was do obejrzenia materiału filmowego, który dzięki uprzejmości polskiego oddziału Electronic Arts, umieściliśmy pod treścią naszego newsa. Jest to trwający prawie dziesięć minut klip, w którym zobaczymy jaki wpływ na przebieg gry mają podejmowane przez nas decyzje. Dowiemy się z niego także kilku rzeczy na temat głównego bohatera Dragon Age: Początek. Wkrótce w sieci mają się pojawić kolejne tego typu materiały wideo. Już teraz zapewniamy, że na pewno zobaczycie je na Valhalli. Teraz prosimy was o komentowanie tego, co zobaczyliście. Ostrzycie sobie już pazury na ten tytuł? Koniecznie dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Może nie tyle filmik nowy co polskie napisy, bo klip na oficjalnej stronie był już ponad miesiąc temu. Po Mass Effect, to dopóki Dragon Age nie zobaczę to nie uwierzę, że Bioware jest jeszcze w stanie zrobić RPG z prawdziwego zdarzenia.

  2. Mass Effect rozczarował totalnie, zadania poboczne to po prostu kpina. Mam nadzieję, że Drago Age będzie naprawdę dobrym RPG-iem. Są na to szanse bo gra była od początku planowana wyłącznie na PC-ty. Niestety gry konsolowe są strasznie uproszczone. Mogą sobie robić proste konwersje, ale wersja na PC powinna być jak najbardziej w porządku (mam taką nadzieję)

  3. Ja z kolei uważam Mass Effect za jedno z najlepszych cRPG jakie powstały. Epicka opowieść w świecie sci-fi to jest coś w sam raz dla ludzi takich jak którzy maja już dość pedalskich elfów, kurduplowatych krasnoludków i tandetnego badziewia jakim jest magia. No i ta bitwa w kosmosie na koniec. No ale nic to w Dragon Age tez pewnie pogram, bo Bioware to firma która robi bezbłędne rpgi (może po za pierwszym nwm).

  4. Zgadzam się w całej rozciągłości z Silentem. ME pomimo kiepawych zadań pobocznych miał coś czego wiele erpegów nie ma – klimat i bardzo sensownie złożone futurystyczne uniwersum. Uroku ostatniej produkcji Bioware dodają również wspaniale zrealizowane przerywniki filmowe. Po wielu latach „tułaczki”, tworzenia oryginalnych RPG wracają do korzeni z duchowym następcą Wrót Baldura.

  5. Nie mogę się doczekać. . . na żadną gre tak nie czekam jak na Dragon Age: Origins. Dla mnie ta gra to będzie MUST HAVE!, oglądałem wszystkie materiały z gry i jestem pod wrażeniem, zresztą nic dziwnego jak za produkcją stoi BioWare, których żadna gra mnie nie rozczarowała, lecz zapewniła mase przyjemności, szykuje sie hit jak nigdy dotąd. . . o klimat się nie martwie bo same materiały z gry już mnie oczarowały, ale modle się o to aby gra była dopieszczona na maksa i nie było się czego przyczepić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here