Firma Electronic Arts powoli zaczyna nam przypominać o serii Medal of Honor, zjedzonej jakiś czas temu żywcem przez takie jedno dzieło od Infinity Ward, którego kolejną odsłonę znajdziemy już w sklepach. Na temat kolejnej odsłony MoHa wypowiedział się wiceprezes Elektroników – Nick Earl.

Serwis Kotaku opublikował wewnętrzną notatkę firmy, w której Earl opisując jej nową produkcję używa słów „po prostu zapierająca dech w piersi”. Bardzo cieszy nas ten zachwyt, ale szczerze mówiąc sami chcielibyśmy ją (przynajmniej wstępnie) ocenić. Niestety póki co, poza pierwszą informacją na temat nowego Medal of Honor, w sieci nie znajdziemy żadnych materiałów z gry. Czekamy więc na dalsze wieści od Elektroników zastanawiając się czy rzeczywiście ich dzieło jest w stanie powalczyć o serca graczy z Call of Duty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Kampania w Airborne moim zdaniem jest na całkiem dobrym poziomie i osobiście lepiej mi się w nią grało niż w nowe MW2 pod warunkiem – że nie można stracić życia na danym epizodzie mapie. . . Słabym punkt Moh to brak trybu multi bo ten co jest to parodia JAK NA GRĘ TAKIEGO FORMATU TO KPINA!!!! CoD 4 MW oraz CoD 5 i MW 2(singiel za bardzo chaotyczny) w multi miażdżą MoH na głowę a jak wiadomo multi to przedłużenie singla – nawet naj naj lepszy singiel bez dobrego poprawnego multi umiera i odchodzi w zapomnienie. SUKCES MW2 to tak naprawdę sukces CoD 4 MW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here