INFORMACJA PRASOWA

„Już dziś mogę powiedzieć z całą pewnością, że wkrótce światło dzienne ujrzy nowy projekt stworzony z myślą o polskich entuzjastach elektronicznej rozrywki. W tym momencie jedyne, co mogę dodać, to tyle, że jest to coś zupełnie innego niż Techland pokazywał do tej pory. Jednocześnie jestem przekonany, że jest to „zjawisko” na które ludzie zainteresowani szeroko pojętą rozrywką multimedialną, a szczególnie gracze, czekali w Polsce od dawna.” – mówi Michał Dębek, szef marketingu w Techlandzie.

Na stronie istnieją jak na razie bardzo enigmatyczne informacje dotyczące nowego projektu. Warto nadmienić, że koniecszumu.pl daje szansę wygrania i samodzielnego wyboru dowolnej gry komputerowej!

Odliczanie trwa…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Wolałbym aby Techland pokazał wreszcie coś więcej nt. Chrome 2, Warhounda czy Dead Island. Nie wspominając już o premierach tych tytułów. Tym niemniej czuję się zaintrygowany 😛

  2. Techland i jego super produkcje, które zawsze określa mianem NOWOŚĆ, SUPERPRODUKCJA, HIT. A wiadomo. . zasada jest prosta: wziąć sprawdzone pomysły z ostatnich lat i wpakować to do jednego worka. Zrobienie czegoś oryginalnego? SKĄD! To wiąże się z ryzykiem. Ta szumna strona nic nie poprawi. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here