Wraz ze światową premierą gry Lost: Zagubieni Ubisoft przedstawił nowy promocyjny trailer przedstawiający w bardzo wielkim skrócie fabułę programu. Głównym bohaterem gry Lost: Via Domus jest dotknięty amnezją rozbitek lotu 815, fotoreporter Elliot Maslow, który wraz z innymi, znanymi z serialu bohaterami przeżyje wiele mrożących krew w żyłach przygód. Główną zaletą gry LOST jest wierne odwzorowanie tropikalnej wyspy i bohaterów znanych z małego ekranu oraz filmowa narracja.
W Polsce posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3 zagrają w Lost: Via Domus już 29 lutego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ja kupię. Muszę przyznać, że jestem podatny na ten serial. Wciągnął mnie. A gdy patrze na trailery gry i widzę ile tam będzie nowych informacji to po prostu czuje wielką potrzebę ich poznania. Lost ma świetny marketing. Zdobyli mnie już wtedy gdy obejrzałem pierwszy odcinek. Czy mógłbym więc się oprzeć i nie wydać kolejnych pieniędzy na coś co mnie tak wciągnęło?

    • Aha. To jednak wyjdzie na mojego grilla :D. Ja także kupuje ze względu na najlepszy serial wszechczasów. Teraz gra na jego podstawie. Bosko! Już jest mój jak wszystkie odcinki LOST.

      Czy mógłbym więc się oprzeć i nie wydać kolejnych pieniędzy na coś co mnie tak wciągnęło?

      Zdecydowanie NIE!! Tak już działa ten serial na ludzi. Życze miłej zabawy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here