Pisaliśmy już dziś o grze Bionic Commando. Wiemy już kiedy gra zostanie wydana. W przygody Nathana Spencera posiadacze Xboksów 360 i Playstation 3 zagrają już w maju. Do tego czasu możemy delektować się najnowszym, filmowym zwiastunem tej ciekawej produkcji. Muszę przyznać, że ostatnio mój entuzjazm do tej gry nieco osłabł, ale poniższy materiał wideo znowu sprawił, że czekam teraz na Bionic Commando z niecierpliwością. Zresztą zobaczcie sami – wideo prezentujące sporo elementów rozgrywki i zróżnicowane środowisko Ascension City (od drapaczy chmur po urokliwy park). Gra powstaje w szwedzkim studiu GRIN, które ma na swoim koncie między innymi dwie części Ghost Recon Advanced Warfighter oraz ostatnio Wanted – Weapons of Fate.

Więcej o Bionic Commando dowiecie się z naszej zapowiedzi tej gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Trailer niezły, licze na tą produkcje. Jak tak oglądam trailer i słucham tej muzy, to klimata jest ala John Rambo tyle, że z lekką nutą dekadencji Szajs Fykszyn.

  2. tak tak. . . Science Fiction nie odejmujmy zasług nurtowi bardzo głębokiemuJohna Rambo mi to nie przypomina, raczej Chucka Norrisa :DW każdym razie licze na to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here