Serię God of War darzę ogromną sympatią. Mitologiczny klimat, oprawa wizualna oraz nieprzeciętny bohater sprawiły, że przygody Kratosa to dla mnie żelazna pozycja na Playstation 2. Niestety PS3 nadal czeka na God of War III. Trójka ma być większa i lepsza – pisaliśmy już, że w grze ma być znacznie więcej „bossów” niż w części pierwszej (dwójce jednak nie dorówna pod tym względem), a główny bohater składać się ma z 20 tysięcy poligonów. Wierzymy na słowo! Szczególnie kiedy oglądamy najnowszy, zamieszczony poniżej zwiastun Boga Wojny. Jako bonus trzy wywiady z twórcami gry.

Trochę brak mi słów. Dla God of War III po prostu warto kupić najnowszą konsolę Sony. Oglądajcie, a potem delektujcie się najnowszą galerię tego tytułu.

Aktualizacja: Pojawiła się oficjalna witryna trzeciej odsłony GoW.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jak tak sobie oglądam taki filmiki z gier to zawsze się zastanawiam czemu nie ma takich w kinach? Przeciez to by miazdzylo w porównaniu z dzisiejszymi gniotami z wielkiego ekranu. . .

    • Jak tak sobie oglądam taki filmiki z gier to zawsze się zastanawiam czemu nie ma takich w kinach? Przeciez to by miazdzylo w porównaniu z dzisiejszymi gniotami z wielkiego ekranu. . .

      Bo ten filmik trwa 2 minuty, a nie 2 godziny. Film aktorski wymaga zdecydowanie bardziej realistycznych efektow i dekoracji, dlatego jest drogi i trudny w produkcji. Poza tym obecnie jest moda na filmy PG-12, w ktorym taki GoW za nic sie nie miesci. Za duzo tam krwi. Do tego dochodzi kwestia scenariusza. Film nie moze byc po prostu dwugodzinna siekanina bo zareczam ci, ze to by bylo nudne. Tak jak z pornolami 😛 Krotka scenke spoko, ale 2h. . . ? 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here