W październiku ubiegłego roku o szóstej odsłonie gry Tekken pisaliśmy w kontekście szokujących wielu graczy wieści o tym, że sztandarowa bijatyka kojarzona z marką Playstation trafi również na Xboksa 360. Miesiąc temu wspominaliśmy, że na europejskim rynku Tekken 6 pojawi się jesienią tego roku. Dziś możemy zaprezentować nowy, filmowy zwiastun z tej produkcji.

Oby do jesieni! Czas już starego, piątego Tekkena odłożyć na półeczkę razem z wysłużoną Playstation 2, która zasłużyła sobie na odpoczynek. Poniżej wspomniany wcześniej trailer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Dla tej gry chciałem kupić PS1 i PS2 a teraz będzie na X360 😀 którego też chciałem kupić i w końcu kupiłem 😀 Na razie nadrabiam zaległości i spokojnie czekam do jesieni 2009 😀

  2. Ja też już ostatecznie poczekam, ale wolałbym już teraz. Warto odnotować fakt że na X360 i PS3 trafi rozszerzony tekken 6 – Tekken 6:Bloodline Rebelion, gdzie mamy jesszcze 2 nowe postaci, które nie ukazały się w standardowej wersji -T6.

  3. noo i cud, miód i malinki 😀 kolejny argument żeby kupić X360 🙂 choć i tak mam bardziej chrapkę na PS3, ale tzreba poczekać, obadać produkt rywala, a potem obadam PS3 😉 Tylko mam nadzieje że T6 nie będzie mi sie wydawała powolna 😉 tak jak Tekken 5 w porównaniu do DBZ: BT3 😉

  4. TEKKEN coming to. . . XBOX360 live? Poprawcie mnie jeżeli się mylę, bo dawno nie miałem styczności z tym tytułem, ale czy będzie można walczyć sieciowo?

  5. Digital, nie, AFAIK nie bedzie mozna. Co nie jest wielka strata, bo akurat bijatyki zupelnie sie do gry online nie nadaja, bo kazde, nawet najmniejsze opoznienie moze tutaj byc decydujace.

  6. W FPS-ach takich jak np call of duty te ulamki sekund sa jeszcze wazniejsze a mimo to mnostwo ludzi gra w strzelanki wiec bijatyke tez mozna spokojnie na online zrobic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here