Jeśli lubiłeś serię gier Driver to z pewnością powinieneś zainteresować się The Wheelman. W grze wcielamy się w postać Milo Burika, którego zagra oczywiście sam Vin Diesel. Burik to zawodowy kierowca, który pracuje na usługach mafii jako szofer i spec od ucieczek. Choć nie pogardzi też obiciem komuś mordy lub wystrzelania z karabinu maszynowego całego zastępu wrogów. Akcja gry rozgrywa się w Barcelonie, która jak chwalą się twórcy z należącego do aktora Tigon Studios (grę wyda Midway) została bardzo dobrze odwzorowana – wierzymy na słowo. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy, filmowy zwiastun tej ciekawej produkcji. Najciekawiej wygląda przejęcie samochodu podczas jazdy… lepiej nie próbować tego w tak zwanym „realu”.

Gra pojawić się ma na konsolach Xbox 360, Playstation 3 oraz komputerach PC. The Wheelman zadebiutuje na rynku najprawdopodobniej już w lutym przyszłego roku. Ciekawe czy tytuł ten odniesie finansowy sukces i pozwoli „odkuć się” Midwayowi, który jak pisaliśmy wczoraj zwalnia pracowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Wspaniała lokalizacja dla tego typu gry – ostatecznie media codziennie donoszą o pościgach, strzelaninach i takich tam ze stolicy Kataloniii. Twórcy gry najwyraźniej nie wiedzą gdzie leży Hiszpania. . .

  2. rallez po prostu widać, że to podróba Transportera z uszastym kartofloryjnym panem Benzyną. Transporter? Francja o ile pamiętam? No to wzieli szpilkę zamkneli oczy i wbiło im się w Hiszpanię.

  3. No to jak widzę nic się nie zmieniło. Gra zdecydowanie hitem nie będzie. Mocno przypomina mi to gry oparte na serialu Cobra 11. . . bardzo słabiutkie zresztą. Podobna grafika i nienaturalne zachowanie się pojazdów. Co jak co, ale to powinno być dopracowane w grze, która traktuje o ściganiu :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here