Pierwsze informacje na temat tego tytułu pojawiły się na łamach magazynu Game Informer. W sieci opublikował je serwis Destructoid, który zdradził między innymi, że w Enslaved wcielam się w człowieka nazwanego Monkey. Nasz bohater przez całe życie ucieka przed zabójczymi robotami, które brały udział w trzeciej i czwartej wojnie światowej. Elektronicznym mordercom koniec końców udaje się go jednak złapać, ale z niewiadomych przyczyn nie zabijają one naszego bohatera. Zamiast tego budzi się on na pokładzie wielkiego statku powietrznego gdzie poznaje Trip – młodą damę pragnącą wrócić w rodzinne strony. Monkey zostaje zmuszony do wyruszenia z nią w podróż po tym jak kobieta zakłada mu na głowę rodzaj opaski uciskowej, która zgniecie mu czaszkę, jeśli nie będzie słuchał rozkazów wydawanych mu przez Trip.

Tak rozpoczyna się przygoda, w której weźmiemy udział w setkach starć. Mają one być ukazane w filmowym stylu, a nad bezmyślną młócką gorę brać ma taktyka. W Monkeya wciela się sam Andy Serkis, którego znamy chociażby z roli Golluma. W grze mamy mieć możliwość kontrolowania robotów zwiadowczych. Możemy też unieszkodliwiać maszyny zagrażające naszemu życiu poprzez wyrywanie im ich broni i używanie jej przeciwko nim.

Nie brzmi to szalenie oryginalnie, ale studio Ninja Theory i tak zaciekawiło nas swoim projektem. Mamy nadzieję, że będzie on jeszcze lepszy od całkiem przyzwoitego Heavenly Sword.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here