Sony ma się coraz lepiej. Playstation 3 Slim od momentu premiery sprzedaje się świetnie. Cena spadła, w kolejce do premier czeka wiele hitów, że tylko wspomnimy o Uncharted 2. Czego jeszcze potrzeba takiej konsoli? Darmowej reklamy, którą usłyszą całe USA i większość świata. Takie rzeczy może sprawić tylko największy showman ostatnich miesięcy. Kto? Prezydent Barack Obama oczywiście. Kilka miesięcy temu najpotężniejszy człowiek na świecie podczas przemówienia kierowanego do szkolnej młodzieży stwierdził, że należy „odłożyć na bok Xboksy i nie spędzać tyle czasu przed telewizorem”. W minioną sobotę Obama znowu odniósł się do świata elektronicznej rozrywki. Podczas mowy na spotkaniu organizacji Congressional Black Causus skupiających czarnoskórych członków Kongresu prezydent USA perorował o kwestiach wychowawczych i tym, że rząd nie wychowa dzieci za rodziców. Zacytujmy: nie odstawi Playstation. Tak więc każdy rodzic powinien swojemu dziecku schować PS2/3 do szafy. Tako rzecze sam prezydent!

W Sony zapewne strzeliły korki od szampana. Barack Obama „zaliczył” właśnie ostatnią konsolę. Podczas kampanii wyborczej mówił o Nintendo Wii, prawił o konsoli Microsoftu, a teraz zajął się Playstation. Co teraz? Może by tak coś o rynku PC? Poniżej fragment wystąpienia.

c34izGoxbH{oy*ak3LCQC6|^ez^f4`1[k50z5f5M_kZQHOm&Z'I@rMjZfFz4!C8~zc^pH~Lj3kZ5(@Nr[-s?d$VVZ$1|RKpq1kc>YGbkqh=;l{2Asx[$^ts*iG5NEMx0$OP-uwt|l*$jzZ7>2@q<|4s1]t_D2?A?*XiC-U6Z6L6tVbKb$@i-GTb]iL1N;.mkX=lQLD2]09,0upz;7wIk*

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here