INFORMACJA PRASOWA

Wielkie święto Odlotowych Agentek nadchodzi! Już w listopadzie nowe odcinki serialu Odlotowe Agentki w TV Jetix. My również przygotowujemy się do tego wydarzenia. Specjalnie dla fanów Agentek, 23 listopada, w sprzedaży gra Odlotowe Agentki: Odlotowa Impreza. Niezapomniane chwile z tytułowymi Agentkami już nadchodzą. Oryginalna, polska wersja językowa z napisami i dialogami. Cenę gry ustalono na przystępnym poziomie 79,90 złotych.

Najważniejsze cechy gry:

Oryginalna gra na podstawie serialu Odlotowe Agentki.
Polska wersja językowa.
Grywalne postacie w fantastycznych przebraniach!
Wciel się w postać Odlotowej Agentki – Alex, Sam i Clover.
Do wyboru ponad 20 ubiorów dla każdej agentki.
Tryb gry wieloosobowej aż dla 3 graczy.
Każda plansza to nowe wyzwanie i nowi przeciwnicy do pokonania.
Urządź pokaz mody – pomóż agentce stać się bardziej popularną, niż Mandy.
Zdobądź punkty popularności i odblokuj ubiory.

OPIS GRY:

Sam, Alex i Clover zamierzają zamieszkać wspólnie w swoim wymarzonym domu. Lepiej być nie może, do czasu, gdy okazuje się, że ich dom stoi tuż nad podziemną bazą tajnych służb. Aby zapobiec katastrofalnemu wyciekowi informacji, Jerry, szef bazy, postanawia zatrudnić dziewczyny jako agentki specjalne.

Odlotowa Impreza to zestaw mini-gierek, rozłożonych w salonie. Na każdej planszy gracz lub gracze muszą zmierzyć się ze złoczyńcą. Uważajcie, przeciwnicy mogą także zastawiać pułapki! Celem na każdej planszy jest zdobycie jak największej ilości punktów popularności i pokonanie złoczyńcy. Wykonanie zadań oznacza także fantastyczne nagrody – piękną suknię balową, możliwość wzięcia udziału w pokazie mody i tytuł najpopularniejszej dziewczyny w szkole.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2101
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2101

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here