Jak podał prezes oddziału Sony Computer Entertainment w Wielkiej Brytanii – Ray Maguire, SONY planuje wypuścić odświeżoną wizualnie wersję PlayStation Portable. Konsolka będzie mniejsza oraz lżejsza, jednak nie zmieni się rozmiar ekranika LCD – największego atutu PSP. Nie wiadomo kiedy nastąpi premiera zmienionej konsoli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Mogą zmienić obudowę, mogą zmienić nieznacznie parametry konsolki, ale niech sprawią by gierki z nowego PSP można było bezproblemowo uruchomić na tym starszym!

  2. przeciez nei napisali ze to psp2 tylko PSP po faceliftingu, na psOne ta samo odpalisz gry jak na psx, czy PS2 i PS2Slim. eh dzieci;)

  3. nie będzie to PSP2 tylko coś na wzór PS2 Slim – PSP Litena PSP2 jest za wcześnie, technika nie poszła na tyle do przodu, żeby wydać PSP2 we w miarę normalnej cenie (PSP2 msui być mocniejsze od poprzednika i to nie o 100Mhz tylko co conajmniej drugie tyle . . . ) byłoby nieźle gdyby dodali TV Out, poprawiłoby to trochę sprzedaż filmów UMD, conajwyżej poprawia trochę analoga i przyciski, zmiejszą wagę itp . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here