Jakoś nie podchodzimy z wielkim entuzjazmem do komputerowej adaptacji powieści Mario Puzo. Być może dlatego, że wcześniejsze zwiastuny nie prezentowały się zbyt dobrze. Zwłaszcza na tle tych z drugiej Mafii. Dziś możemy zaprezentować kolejny, filmowy zwiastun i niestety nadal nie jesteśmy przekonani do tej produkcji. Trailer kojarzy mi się z koszmarnym, choć kultowym serialem Drużyna „A”. W tym przypadku mamy chyba Drużynę „D” jak Don. Bandzior od demolki, kasiarz, medyk(?), inżynier i paru innych. Oto nasza brygada.

Tak wiem, że brzmi to dziwacznie – po prostu obejrzyjcie poniższy materiał wideo i sami oceńcie. Godfather II pojawić się ma w sprzedaży już pod koniec lutego. W Dona wcielić się będą mogli posiadacze konsol Xbox 360, Playstation 3 oraz pecetowcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. GTA IV wyznaczyło bardzo wysoki poziom i będzie baaardzo trudno je pokonać. Zobaczymy czy czymś zagnie swojego głównego przeciwnika. Grałem w GODFATHERA 1 i bardzo mi się podobało. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale animacja i ruch postaci wydaje się w nowej części dużo bardziej sztuczny niż w jedynce. Jeśli zrobią coś ciekawego w multi to może zapowiada się nam gra na długie wieczory. Bardzo ładna okładka xD

  2. Skad ten tok rozumowania? Przeciez Godfather to na poly strategia a na poly strzelanka, wiec zbytnia szczegolowosc modeli przy wiekszych rozrobach spowodowalaby spadek klatek na sekunde.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here