Gorące lato nie sprzyja pracy nad grami. Tak przynajmniej można wnioskować po serii oświadczeń Ubisoft, w których informuje on o planowanych opóźnieniach.

Jedną z opóźnionych pozycji jest Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, planowany do tej pory na wrzesień. Co ciekawe, Ubisoft nie poinformował mediów, nie omieszkał natomiast wspomnieć o zmianie daty premiery w oświadczeniu finansowym dla inwestorów, który podchwycił serwis Firing Squad.

Opóźniona zostanie także doskonale zapowiadające się gra RPG Dark Messiah of Might and Magic. Gamespot, na podstawie rozmowy z reprezentantem firmy, wskazuje na połowę października jako moment, kiedy grę będzie można nabyć.

Bark natomiast jakichkolwiek informacji o Resident Evil 4 na PC – gra po prostu nie ma daty wydania, a Ubisoft sam rozkłada bezradnie ręce, nie będąc w stanie podać nawet przybliżonego terminu.

Co ciekawe, problemy firmy z utrzymaniem terminarza najpewniej nie wiążą się z problemami finansowymi. W sprawozdaniu finansowym za ostatnie pół roku Ubisoft zanotował zysk, głównie dzięki doskonałej sprzedaży Ghost Recon Advanced Warfighter na Xboxa 360 i PC-tową wersję Heroes of Might and Magic V.

Przed końcem roku firma planuje wydać również tak oczekiwane tytuły, jak Rayman Raving Rabbids, Red Steel, i Rainbow Six Vegas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. jestem zdania lepiej poczekac i dostac do raczek lepiej dopracowany produkt niz szybciej a gorszej jakosci czyli stawiam na jakosc 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here