W grudniu ubiegłego roku prezentowaliśmy pierwszy odcinek wirusowej kampanii reklamowej Resident Evil 5 i mówiąc szczerze, bardzo przypadła nam ona do gustu. Przynajmniej było to coś nowego na tle zwykłych trailerów, teaserów i tak dalej. Dziś na dwa dni przed zachodnią premierą tego tytułu możecie obejrzeć ostatni epizod perypetii Chrisa Redfielda. Naszego bohatera nadal dręczą koszmary po wojażach w Afryce, ale szykuje się nowe zadanie o czym siedzącego w wannie bohatera poinformuje… Sheva Alomar. No tak – to teraz przynajmniej wiemy, że w grze Zombiaki nie ukatrupią partnerki Chrisa. W sumie to było do przewidzenia. Gdyby czarnoskóra bohaterka wąchała kwiatki od spodu pewnie zostałoby to uznane za przejaw rasizmu ze strony twórców RE. Jako ciekawostkę warto podać, że twórcą tych krótkich filmów z bohaterami Resident Evil jest Marcus Nispel reżyser filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną.

Resident Evil 5, który już od pewnego czasu jest dostępny w Japonii podbił serca graczy. Po przygody Chrisa i Shevy ustawiały się długie kolejki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. juz jutro jest masakra poznan saturn wita mam taka nadzieje tylko niewykupcie calego nakladu zostawcie cos dla innyh pozdro!!!!:}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here