Większość graczy zapewne nie traktuje zbyt poważnie tego, co mówi naczelny jasnowidz branży – Michael Pachter. Facet przepowiadał między innymi to, że nie będzie konsol następnej generacji, a Gears of War 3 zostanie wydane na Playstation 3. Słabo? Oceńcie sami. Pachter takiego słowa z chęcią użyłby natomiast do opisania pecetów, które jego zdaniem są słabsze od konsol.

Czemu jednak wracamy do tego, co powiedział pracownik Wedbush Morgan dawno, dawno temu? Ano dlatego, że tamte wypowiedzi idealnie łączą się z przedziwną myślą, która zrodziła się w jego głowie, a następnie wyfrunęła z ust w programie Pach Attack opublikowanym przez serwis GameTrailers.

Analityk został spytany o przyszłość strategii czasu rzeczywistego. Jego odpowiedź naszym zdaniem można wydrukować i powiesić sobie nad biurkiem. Pachter zastanawiał się czemu RTSy nie sprawdzają się na konsolach. Momentalnie jednak sam sobie odpowiedział. Wynika to z charakteru rozgrywki w takich pozycjach. Strategie czasu rzeczywistego jego zdaniem są przeznaczone głównie dla jednego gracza i zostały podzielone na tury.

Powtórzmy to raz jeszcze. Strategie czasu rzeczywistego podzielono na tury. W dalszej części swojej wypowiedzi Pachter twierdzi jeszcze, że RTSy podobają się przede wszystkim hardkorowcom – ludziom którzy obijają się, bawią chociażby w pracy. To jednak nie jest już takie ważne.

Liczy się przede wszystkim jego szalenie oryginalny pomysł. Oczywiście istnieje szansa, że była to zwykła pomyłka, która zdarzyć może się każdemu. Pisząc można ją jeszcze zmienić. Słowa wypowiedziane w materiale wideo już niespecjalnie. Błąd to więc czy wiedza eksperta? Oceńcie sami. Nam się jednak wydaje, że jaki Pachter, taka branża.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Q: Lubie turowe RTSy?A: Nie mam zdania, zobacze jak coś takiego wynajdą. Słyszałem też o innych ciekawych projektach. Np. taka wędka lub cewka bezprzewodowa 😉

  2. Tytul brutalnie zrzucil mnie z krzesla 😉 Mnie sie wydaje, ze jaki Pachter, tacy analitycy. A, no i wreszcze mamy definicje hardkorowca, ktorej poszukiwal Jolo w swoim felietonie ;)ps.

    Powtórzmy to raz jeszcze.

    – nieladnie, nieladnie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here