Kolejne badania rynku gier video napawają optymizmem. Nasza ukochana branża wygenerowała w ostatnim miesiącu w USA sprzedaż na poziomie 844,5 miliona dolarów. W dodatku amerykańskich.

Jak najlepiej dowiedzieć się o istnieniu projektu? Poprzez informację o tym, że jego twórcy podpisali kontrakt na umieszczenie w nim interaktywnych reklam – oczywiście! Tak własnie jest w przypadku projektu tworzonego właśnie przez niemieckie studio ACONY – wcześniej nic o nim nie wiedzieliśmy, ale teraz, dzięki informacji o umieszczeniu w nim reklam od potentata na rynku – Massive – namierzyliśmy jego stronę i zdobyliśmy pierwsze informacje.

Gra nazywać się będzie Parabellum i będzie wieloosobową strzelanką w stylu Battlefielda. Informacja, że producenci szukają programistów, znających się na silniku Unreal 3 sugeruje, że właśnie na tym enginie działać będzie Parabellum. Akcja gry toczyć się będzie w Nowym Jorku w niedalekiej przyszłości, w której terroryści opanowali całą metropolię. Wygląda to dość ciekawie, ale premiera dopiero w 2007. No, to zbroimy się w Parabellum… to znaczy w cierpliwość.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here