Bez wątpienia wczorajszy dzień był jednym z lepszych dla wszystkich oczekujących na premierę Modern Warfare 2. Poznaliśmy kompletną listę achievementów oraz mogliśmy obejrzeć nowy, naprawdę klimatyczny zwiastun. Dziś mamy z kolei nieco mniej optymistyczne doniesienia. Jak podaje m.in. serwis Electronic Theatre, premiera pecetowej wersji MW2 zostanie prawdopodobnie opóźniona o dokładnie dwa tygodnie, a co za tym idzie, przesunie się na 24 listopada. Edycje konsolowe mają ponoć zostać wydane bez żadnej zwłoki. Jak na razie zabrakło oświadczeń ze strony twórców czy wydawcy gry, a wiele ze sklepów internetowych wciąż trzyma się wcześniejszej daty – 10.11.09. O ewentualnych potwierdzeniach będziemy niezwłocznie informować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No kurcze, powoli już mam dość. Najpierw Dirt2, później problemy z Shiftem na Radeonach (o czym się przekonuje podczas grania), a teraz to. W sumei dwa tygodnie ok, mogę przeboleć, ale liczy się fakt. Na dirta dalej czekam, a konsolowcy juz graja . . .

    • zacytuję z gajkornera 😉 Bo złodzieje w ogóle nie powinni dostać MW2 taką złotą myśl tam znalazłem.

      No chyba nie wmówicie mi, że na X360 nie ma piractwa :). Na PS3 owszem, nie sitnieje, ale xbox to co innego :PPridem, poczytaj do czego są minusy . . . I przy okazji skończ fanboyować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here