O tym, że w Bully: Scholarship Edition zagramy także na pecetach wspominaliśmy po raz pierwszy ponad miesiąc temu. Potem kolega Krzysztof napisał, iż na targach Games Convention w Lipsku pojawiły się pierwsze wzmianki o konwersji tego tytułu. Dziś wiemy już oficjalnie – tak, grę od Rockstar Games opowiadającą o perypetiach 15 letniego urwisa Jimmy'ego Hopkinsa zobaczymy na platformie PC. Bully pojawi się na amerykańskim rynku już 21 października. Młody pan Hopkins zaatakuje Europę trzy dni później. Pecetowa odsłona programu otrzyma te same dodatki co wersja na konsolę Xbox 360, a więc w porównaniu do oryginału z Playstation 2 Jimmy'ego czekają cztery nowe zajęcia szkolne: biologia, matematyka, muzyka i geografia. Osiem bonusowych misji, ekstra przedmioty i ubrania oraz dwie mini gry. Pojawią się także znane z konsoli Xbox 360 achievementy. Trochę szkoda, że posiadacze komputerów PC nie doczekają się jakichś stworzonych specjalnie dla nich dodatków lub misji. Oczywiście możemy oczekiwać nieco usprawnionej oprawy wizualnej. No, ale to chyba rzecz oczywista.

Według danych VGChartz oryginalny, wydany pod koniec 2006 roku na Playstation 2 Bully sprzedał się w ponad 770 tysiącach egzemplarzy. Wersja na Xboksa 360 i Nintendo Wii, która pojawiła się w tym roku znalazła odpowiednio 550 i 250 tysięcy nabywców. Ciekawe ilu pecetowych graczy skusi się na powrót do szkoły? Tymczasem zapraszamy do naszej recenzji Bully: Scholarship Edition w wersji na konsolę Xbox 360

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Coś ci producenci nie mogą się odczepić od tych PC, nie mogą!A miał być jakiś koniec, coś miało nastać. . . :)W ten tytuł oczywiście zagram, bo nie miałem wcześniej okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here