Syndicate to jeden z naszych ulubionych tytułów, którymi bawiliśmy się kiedy nikt nie marzył jeszcze o fotorealistycznej grafice (no dobra zawsze o niej marzyliśmy), gigabajtach pamięci RAM i procesorach dual core. W tej bardzo ciekawej wizji przyszłości megakorporacje toczą ze sobą wojny na ulicach miast. To jedno zdanie nie oddaje geniuszu gry, ale w tym newsie chcemy mówić o przyszłości, a nie o przeszłości.

Dlatego też do tablicy wywołujemy Petera Molyneux, który przyznał, że z chęcią stworzyłby nową wersję Syndicate, którą podobnie jak nazwał jedną z najlepszych produkcji w jakie przyszło mu grać. Oczywiście nie oznacza to, że już w studiu Lionhead trwają prace nad remake'iem tej pozycji. Molyneux sygnalizuje jedynie, że jest pełen wiary w to, że nadejdzie taki dzień, w którym uda mu się ruszyć taki projekt. Biorąc pod uwagę, że oryginalną wersję tej produkcji stworzyło, założone przez Petera studio Bullfrog, my również pozostajemy pełni wiary w to, że uda mu się spełnić to wielkie marzenie. Byle tylko przed jego premierą nie obiecywał niestworzonych rzeczy jak to ma w zwyczaju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. O basta, ależ to byłoby wydarzenie. Syndicate to chyba pierwsza prawdziwie dobra rasowa gra, w jaką grałem (pomijając ponga ;))Piękne czasy. Dzień, w którym zobaczę oficjalną zapowiedź, zamierzam spędzić w izbie wytrzeźwień.

  2. mamamia. . . oh yes. . . tak, tak, tak. . . a może lepiej nie. . . bo mam TAAAAKIE wspomnienia (minigun rządzi) a potem będę miał rozczarowanie. . .

  3. Skoro temat został podjęty to chyba pojawienie się oficjalnej zapowiedzi Syndykata nie jest już kwestią „czy?” tylko ” Kiedy?”. Oby wkrótce.

  4. A ja się boję. Tak. Magia tamtych lat może prysnąć jak mydlana bańka kiedy ujrzymy grę w pełnym 3D, z pięknymi teksturami ale. . .bez grywalności.

  5. oł maj a ja zawsze sądziłem, że syndicate był co najwyżej przeciętniakiem no ale cóż latka lecą to i na bezrybiu rak rybą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here