Rano w sieci pojawiły się obrazki z Red Alert 3. Niestety na prośbę EA sukcesywnie znikały one z kolejnych stron. Od czego macie jednak dzielnych wikingów? Dotarliśmy do pierwszych oficjalnych fotek z gry. Oczywiście umieściliśmy je w naszej galerii. Patrzcie i podziwiajcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Mi też się nie podoba. Już w Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium grafika była dziwnie kreskówkowa, nieco odbiegała od „tradycji” serii. W Red Alert’cie wszystko wygląda jeszcze „gorzej” :). IMO – powinni stworzyć coś z grafiką na wzór nowego Sunage (które zbiera słabe noty – ale nie przez grafikę!). Podobne wrażenie miałem podczas oglądania pierwszych screenów z Empire Earth III. Każdy wie jak wyglądał końcowy efekt. Zwykły C&C nie został spaprany – ale jeżeli nie uda im sie z moim ulubionym Red Alertem to. . .

  2. a mnie się podobał C&C: TW, uważam, że to jedna z najlepszych gier serii, nie lubie tych ze świata Red Alert. . .

  3. CO ONI ZROBILI APOKALIPSIE??? Czy to zaokrąglone coś ma być najpotężniejszym czołgiem jaki kiedykolwiek poruszał sie po wirtualnych bezdrożach?

  4. Kurcze dawno nie grałem w RTS’y. Kiedyś (jeśli mnie pamięć nie myli) zagrywałem się w Red Alert 2 a później w dodatek. Ach, to była świetna gra. Dobra. Jeśli chodzi o grafikę to jest ona. . . przystępna. Jest ładna(by nie powiedzieć piękna),ale bez żadnych rewolucji. Jak tak na nią patrzę to jednak czuje ten klimat, klimat RA2. Mam nadzieję, że eksplozje bomb itp. będzie równie dobra jak WiC a przez to dostarczy nam dużo satysfakcji ze swoich niehumanitarnych poczynań:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here