Przed wami trzy premierowe fotki z gry, która może konkurować z każdym innym tytułem o miano najbardziej brutalnej gry świata. Zajrzyjcie do naszej galerii Postal 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. Fuj- ohydne te screeny. Wszystko jest szarobure, a na ekran nałożono jakiś okropny filtr. Ogólnie nie trawię tej serii- jest żałosna i bezsensowna. Trzeba dużo samozaparcia aby przejść chociażby tragiczną „dwójkę”. Mówi się, że po screenach nie można oceniać gier, ale wydaje mi się, że seria nadal będzie trzymać marny poziom. . .

 2. Mnie tam jedynka bardzo się podobała. Świetna stylistyka połączona z olbrzymią dawką rozwałki mnie zachęcała do grania. O dwójce już się wypowiadać nie będę bo w moich oczach mocno „słabowała”

 3. Do jedynki również nic nie mam Katmay, ale jeszcze raz powtarzam- Postal 2 to dno. Grafika, dźwięk, założenia, grywalność- wszystko w tej grze prezentuje poziom „zerowy”. Nie można również zapomnieć o żałosnym humorze! Szkoda klawiatury i palców na tą grę. . .

 4. Nie poniżaj V:B takim postem:). Do poziomu Vampire: Bloodlines jest jeszcze daleko. . . Pamiętam jak grałem w pierwszą część tej serii- ten niepowtarzalny klimat i muzyka. To były czasy:). Dzięki, że mi przypomniałeś Krewki- zaraz wrzucam tę grę na twardziela. Proszę nie wstawiać minusa za ten komentarz.

 5. Jedynka byla super. Niesamowity klimat, dystyngowany glos demona w glowie, muzyka, nastroj odosobnienia i rozwalka, ktora bardzo mi sie realistycznie jawila. Byl w tej grze jakis taki chory magnetyczny nastroj. Dla mnie to byl hicior. Dwojka byla (i bede tutaj bardzo delikatny) zalosna. Trojka sie zapowiada podobnie. Niektorych rzeczy sie nie powinno ruszac i kontynuowac. Niech spoczywaja na laurach.

  • Jedynka byla super. Niesamowity klimat, dystyngowany glos demona w glowie, muzyka, nastroj odosobnienia i rozwalka. . .

   Potwierdzam. . . , ale tylko po części.

 6. Mnie Postal 2 się nawet podobał. Grafika nie odstraszała, można bylo swobodnie poruszać się po mieście(chociaż co chwile pojawiały się loadingi), a fabuła mi się podobała- była taka zakręcona. Natomiast rzeczą, która bardzo kulała w tej grze było AL przeciwników oraz udźwiękowienie. Typowa gra klasy średniej, ale nie crap!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here