Nie są to do końca potwierdzone informacje, także najlepiej traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Według japońskiej strony Resident Evil: Umbrella Chronicles nie będzie żadną wariacją na temat serii, ale jej pełnoprawną kontynuacją. Cały system gry zostanie oparty na tym, co zobaczyliśmy przy okazji czwartej części gry. To oznacza, że główny nacisk pójdzie na beztroską rozwałkę, a puzzle i zagadki zostaną mocno ograniczone.

Historia zostanie umiejscowiona bezpośrednio po wydarzeniach z Code Veronica, a gracz przejmie kontrolę nad trzema głównymi postaciami. Potwierdzono, że jedną z nich będzie znana z pierwszej części Jill Valentine. Ptaszki ćwierkają, że drugą może się okazać Albert Wesker – ulubieniec fanów serii i jeden z pierwszoplanowych czarnych charakterów.

Oczywiście powyższe rewelacje nie muszą okazać się prawdziwe, ale podobne informacje odnośnie gry krążą już od jakiegoś czasu. Jakkolwiek by nie było Umbrella Chronicles to jeden z najbardziej intrygujących projektów, zmierzających na Wii. Śledzimy temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here