Mogliście już obejrzeć jak Kaz Hirai przedstawia światu swoje nowe, odchudzone dziecko. Zrobiliśmy tez małe podsumowanie tego co wiemy o PS3 Slim. Teraz czas na redaktorów CNET. Poniżej możecie obejrzeć sobie dokładnie nową „slimkę”. To nie wszystkie wieści dotyczące odświeżonej Playstation 3. Dziś Internet zelektryzowała wieść o „szybszym” (cudzysłów zamierzony) procesorze montowanym w Slimie. Nowy Cell produkowany jest w 45 nanometrowym procesie technologicznym (grubasek ma Cella 65nm). Dzięki temu zmniejszyły się koszty wytworzenia, wydzielanie ciepła i pobór prądu. Oczywiście już pojawiły się histeryczne w treści informacje, że nowy procesor jest szybszy od swojego poprzednika. Niestety jak na razie całemu temu rumorowi nie pomaga Sony, które odmówiło podania częstotliwości zegara z jaką pracuje 45 nanometrowy Cell w Playstation 3 Slim.

Wyobrażacie to sobie? Szybszy od poprzednika Slim i miliony wiernych użytkowników poprzedniej wersji doprowadzonych tym faktem do białej gorączki. To chyba jednak totalne science-fiction.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Według dzisiejszego kursu USD wyjdzie 870zł 🙂 Ale zapewne w PL będzie dostępna po 999zł. Ta cena mnie zadowala, warto było czekać, wreszcie sobie kupię.

  2. Zestawy w Polsce:PS3 SlimGrę Ratchet & Clank: Quest for Bootypilot zdalnego sterowania lub kabel HDMI (w sprzedaży pojawią się dwie wersje zestawu)Cena:1349 zł.

  3. japko – ceny w pl są raczej ustalane według kursu euro a nie dolara bo to nie ten kontynent czyli bardziej to będzie 299 x 4. 1369 = 1,238. 17 PLN niestety

  4. Uwaga za niecały tydzień COŚ będzie w nie dla idiotów dla tych co chcą kupić starą PS3. Czyszczenie magazynów ponoć się szykuje

  5. pilot zdalnego sterowania lub kabel HDMI (w sprzedaży pojawią się dwie wersje zestawu)

    Czyli coś takiego jak kabel hdmi nie jest częścią zestawu?? Ludzie nadal dają się naciągnąć na kabelki warte 5zł, sprzedawane za 100?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here