Dodatek ten będzie dostępny dzięki usłudze Live Marketplace. Póki co będzie ręce położą na nim jedynie japońscy gracze. Za 300 Microsoft Points otrzymają oni generator podziemi. Teraz przy każdym wejściu do tychże, ich układ będzie generowany losowo przez Xboxa 360. Czemu ten element nie został po prostu umieszczony w podstawowej wersji gry? Hmm my słyszymy szelest pieniędzy. To chyba wystarczająca odpowiedź. Już 27 kwietnia zobaczymy jak mieszkańcy Japonii przyjmą tą atrakcję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. heh kazdy dodatek do gry to przeciez dodatkowa praca, a skoro taka jest – to dlaczego mialaby byc za darmo?czytelnicy a coraz czesciej i autorzy newsow zawsze tak samo zle oceniaja dodatkidla mnie to zadne zdziwienie ze kazdy chce zarobic. gdzie indziej dostaje sie cos za darmo?

  2. wszystko zależy co to jest za dodatek – jeśli np nowe kampanie, gdzie mamy zabawę na kilka(naście) godzin to jak najbardziej niech biorą za to pieniądze. Natomiast branie kasy za rzeczy, które spokojnie mogłyby (a nawet powinny być) w standardowej wersji to dla mnie to już nie jest w porządku.

  3. a kto kaze Ci kupowac? przeciez to twoj wybor. i co w tym jest nie „ok”?bierzecie w ogole pod uwage to, ze to tylko propozycja? samej gry tez nie muscie przeciez kupowac jezeli bez dodatkow jest uboga, z dodatkami 3x drozsza.

  4. michal_k – nikt nie kaze kupowac ale jak slusznie zauwaza mircan za dodatkowa kampanie czy rownie duzy element z przyjemnoscia zaplace a jak widze ze kaza mi placic za zbroje do konia czy opisany w newsie dodatek to narzekam – moim zdaniem slusznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here