Nic tak nie potrafi poprawić poniedziałkowego poranka, jak wieści na temat DLC. Jak zdradziło Infinity Ward, nadchodzące pierwsze „pobieralne” rozszerzenie kosztować będzie 1200 Microsoft Points. Za tę cenę otrzymamy pięć map, z których dwie są poprawionymi lokacjami z Call of Duty 4. Mowa tu o Crash, utrzymanej w klimatach miejskich, gdzie walki toczą się w pobliżu zestrzelonego helikoptera, oraz „raju dla snajperów” – Overgrown.

Nowe mapy to: Bailout – wielopoziomowy kompleks apartamentów; Storm – szereg magazynów fabrycznych; Salvage – zaśnieżone złomowisko. Cała paczka, nosząca nazwę Stimulus Package, zadebiutuje już 30 marca, najpierw wyłącznie w wersji dla Xboksa 360. Warto tu pokusić się o przypomnienie jednej informacji: w tym samym czasie EA DICE opublikuje dwie darmowe mapy dla Battlefield: Bad Company 2. Co prawda są to już znane tereny, przystosowane jedynie do nowych trybów, ale i tak… 15 dolarów?! Czy to kolejna próba Activision z serii „zobaczymy czy znajdą się idioci skłonni zapłacić aż tyle”?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. n/c – to jedyne co przychodzi mi na mysl w takiej sytuacji. . . nie wlasciwie to jeszcze tylko jedno slowo na ”K” +!!!

  2. Tutaj wystarczy jedno słowo – GREED , no cóż a człowiek myślał , że gdy kupi produkt , to wszelkie dodatki będą darmowe ;p Zrozumiałbym , gdyby to było rozszerzenie dające nam dodatkową kampanię , coś jak w GTA wtedy owszem warto kupić i pewnie bym się skusił . Wówczas te mapy byłyby dodatkiem do tej kampanii , ale za 3 nowe mapki 15 baksów ? śmieszne. Mi jako graczowi pozostaje mieć nadzieję , że te mapy nie będą uwzględnione oficjalnie w rozgrywkach klanowych.

  3. A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że i tak kupią ten zestaw tysiące graczy. Może nie tak dużo, jak tanie dodatki, ale i tak Activision wyjdzie na swoje 😉 O tempora, o mores!

  4. Pisałem to już raz ale napiszę to i po raz kolejny . . . Niech te oszołomy z IW przestaną liczyć kasę i wezmą te swoje dupy do roboty !!! DLC im się zachciało wydawać a połatać ten szajs tak żeby można było w to normalnie grać to nie łaska ? Gra ma tyle błędów że aż żal dupę ściska. Zdarli ze mnie dwie stówy i jeszcze im mało ? 15 dolców za 5 map z których dwie każdy fan CoDa zna na pamięć ? Jawna kpina.

  5. W którym dodatku będą serwery dedykowane? Zapewne będzie on wydany zaraz po tym, w którym za 15 dolarów wyeliminowane zostaną tony bugów, umożliwiające czitowanie :).

  6. Niektóre całe gry są tańsze na marketplace. . . Szok. . . Następne DLC, to będzie pewnie MP5 dla avatara za „jedyne” 1600 MSP.

  7. Nic nie zmieni faktu że MW2 to najlepszy FPS multiplayer w historii( oprócz CoD4 MW). Niestety to co dobre zazwyczaj jest szybko niszczone bo ktoś sądzi że zrobi to jeszcze lepiej lub zacznie żyłować na tym do znudzenia. Activision ostatnio mocno się zachłysną własnym sukcesem a raczej sukcesem Infinity Ward studia które teraz jest w rozsypce przez pazerność swoich wydawców. Seryjne wydawanie Codów przez słabych twórców(czytaj nie przez IW) doprowadzi do upadku tej ukochanej marki. Zwalniając i nie wypłacając premii pracownikom Infinity Ward Activizion strzela sobie samobója. A co do dodatku to nawet przy 15 dolcach go kupię bo gra na Overgrown to czysta przyjemność.

  8. BC2 – widać jest ostro promowane w tym serwisie zakupiłem tą grę jako alternatywę dla Coda i powiem jedno mogłem te pieniądze wydać lepiej – kupując nowe mapki do MW2:) Twierdzenie że idiotami są ci co kupią mapki do CoDa który daje nam niezapomniane wrażenia i doświadczenia z jego obcowaniem (Jobs byłby dumny) jest idiotyzmem osoby to piszącej. Pazerność wydawców owszem jest nie do pominięcia to fakt niestety oni sami zrobią sobie harakiri niszcząc Infinity Ward.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here