Dlaczego krzyczymy „Yarrr” (ewentualnie Arrrrr)? Ponieważ tak robią wszyscy piraci… no przynajmniej ci z zachodniego kręgu kulturowego. Krzyczymy raz jeszcze Yarrrr, ponieważ jutro jest ustanowiony w 1995 roku przez kapitana Slappy'ego i jego towarzysza Chumbucketa Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat. Z tej okazji jest też coś ciekawego dla graczy! Panowie z TellTale Games przygotowali specjalną ofertę dla wszystkich piratów, bukanierów, korsarzy i całej reszty tej podejrzanej bandy. Co to za oferta? Pierwszy epizod Tales of Monkey Island do ściągnięcia za darmo. Żaden szanujący się pirat nie ominie takiej okazji. Więcej o tej ciekawej promocji dowiecie się pod tym adresem. To nie wszystko. Także LucasArts ma dla fanów Guybrusha T. coś specjalnie na „dzień pirata” – do 21 września w sieciowej dystrybucji Steam oraz Direct2Drive cena odświeżonej edycji Secret of Monkey Island została obniżona o 50 procent.

Ja w każdym razie już zakładam drewnianą nogę, kapeluszi przepaskę na oko. A moja papuga mówi: yarrrrrr. Poniżej nasza ulubiona piracka piosenka od Lazy Town.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. PC only? :/Mam nadzieję, że odświeżona wersja nie wyciśnie siódmych potów z mojego komputerka. Na pewno zagram, uwielbiałem stare dobre ToMIYARRRRRSwoją drogą – ciekawe kto by wygrał. Pirat czy wiking.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here